Persoonlijk menu

 

Menu

Vraag een account aan om prijzen te kunnen zien.
Heeft u al een account log dan hier in

Contact

U kunt ons op allerlei manieren bereiken: via mail, telefoon of u kunt even binnenlopen bij één van onze vestigingen. 
Voor de afdelingen administratie, automatisering, webshop en inkoop kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor.

Voor de verkoop kunt u rechtsreeks contact op nemen met de vestiging bij u in de buurt of met een van onze specialisten.

Bus‘ Handelmij B.V
(Hoofdkantoor)

bezoekadres

Ossenkamp 4
8024 AE Zwolle

Postadres:
Postbus 1142
8001 BC Zwolle


Kvk nr.:                    05027892                 
Btw nr.:                    NL005956493B05             
E/D/E Lidnr.:             221198         
Rabobank IBAN:        NL89 RABO 0137 8231 34
BIC:                         RABONL2U      

Tel: 038-4542244
Mail: info@bus.nl

Verhuurservice
Stettinweg 16-18
9723 HD Groningen
Tel: 050-5496504
Mail:verhuur@bus.nl

Martin Dwars
(Accountmanager verhuur)
Mail:mdwars@bus.nl

Las- en snijtechniek
Ossenkamp 4
8024 AE Zwolle
Tel: 038 - 45 42 244
Mail:lassen@bus.nl

Henk Krale
(Productmanager las- en snijtechniek)
Mail:hkrale@bus.nl

Bolting 
Koldingweg 26
9723 HK Groningen
Tel: 050 541 38 00
Mail:boltingservice@bus.nl 

Hans van Biljouw
Sales engineer bolting(Regio Zuid)
Mob: 06-51108897
mail: hvbiljouw@bus.nl
Cor Drijver 
Sales engineer bolting(regio noord)
Mob:06-50600204
mail:cdrijver@bus.nl

On/offshore 
Voor meer informatie over onze on/offshore diensten kunt u contact opnemen met onze vestigingen in Groningen, Rotterdam of Greath Yarmouth.

Onderhoud & keuringen
Voor meer informatie over onderhoud en keuringen kunt u contact opnemen met onze vestigingen in Zwolle, Groningen, Veenendaal, Sneek of Deventer.

  • BUS Zwolle

    Bezoekadres:
    Ossenkamp 4
    8024 AE Zwolle

    Postadres:
    Postbus 1142
    8001 BC Zwolle

    T: 038 - 45 42 244
    F: 038 - 45 40 531
    E: zwolle@bus.nl

  • BUS Deventer

    Bezoekadres:
    Lübeckstraat 10
    7418 EC Deventer
     
    Postadres:
    Postbus 330
    7400 AH Deventer
     
    T.:0570 - 63 48 33
    F: 0570 - 63 62 54
    E: deventer@bus.nl

  • BUS Sneek

    Bezoekadres:
    Smidsstraat 11
    8601 WB Sneek
     
    Postadres:
    Postbus 164
    8600 AD Sneek
     
    T: 0515 - 42 22 55
    F: 0515 - 42 11 19
    E: sneek@bus.nl

  • BUS Groningen

    Bezoekadres:
    Koldingweg 26
    9723 HK Groningen
     
    Postadres:
    Postbus 5099
    9700 GB Groningen

    T: 050 - 541 38 00
    F: 050 - 541 14 84
    E: groningen@bus.nl

  • BUS Emmen

    Bezoekadres:
    Phileas Foggstraat 155
    7825 AW Emmen
     
    Postadres:
    Postbus 5099
    9700 GB Groningen

    T: 0591 - 37 74 70
    F: 0591 - 37 71 80
    E: emmen@bus.nl


  • BUS Marknesse

    Bezoekadres:
    Ds. Bleekerstraat 4
    8316 CV Marknesse
     
    Postadres:
    Postbus 2
    8316 ZG Marknesse
     
    T.:0527 - 20 13 41
    F: 0570 - 0527 - 20 15 46
    E: marknesse@bus.nl

  • BUS Almere

    Bezoekadres:
    Vlotbrugweg 1
    1332 AE Almere
     
    Postadres:
    Postbus 330
    7400 AH Deventer
     
    T: 036 - 54 90 234
    F: 036 - 54 90 238
    E: almere@bus.nl

  • BUS Veenendaal

    Bezoekadres:
    De Smalle Zijde 36
    3903 LP Veenendaal

    Postadres:
    Postbus 84
    3900 AB Veenendaal

    T: 0318 - 56 96 96
    F: 0318 - 56 96 01
    E: veenendaal@bus.nl

  • BUS Tiel

    Bezoekadres:
    Stephensonstraat 6
    4004 JA Tiel
     
    Postadres:
    Postbus 84
    3900 AB Veenendaal

    T: 0318 - 56 96 96
    F: 0318 - 56 96 01
    E: tiel@bus.nl

  • BUS Rotterdam

    Bezoekadres:
    Beurtschipperstraat 100
    3194 DK Hoogvliet Rotterdam

    Postadres:
    Postbus 84
    3900 AB Veenendaal

    T: 010 - 43 82 272
    F: 010 - 43 84 114
    E: rotterdam@bus.nl

  • BUS Velsen-Noord

    Rooswijkweg 200
    1951 MD Velsen-Noord


    T: 0251-262900
    E: velsen-noord@bus.nl



  • BUS Eemshaven

    Robbenplaatweg 15G
    9979 XL Eemshaven


    T: 050 - 541 38 00
    E: eemshaven@bus.nl



  • BUS INDUSTRIAL TOOLS

    Bressay House,
    South Denes Road,
    Great Yarmouth Norfolk,
    NR30 3PR

    T: +44 (0)149333 4912
    E: greatyarmouth@bus.nl


Openingstijden maandag t/m vrijdag van 07.30 t/m 17.00 uur 
M.u.v Almere, Marknesse, Sneek en Emmen 08.00 t/m 17.00 uur