Persoonlijk menu

 

Menu

Vraag een account aan om prijzen te kunnen zien.
Heeft u al een account log dan hier in

Contact

Heeft u een vraag over producten of toepassingen, neem dan contact op met uw lokale Verkoop vestiging of één van onze specialisten.
Heeft uw vraag betrekking op Reparatie, Onderhoud, Keuringen, Hef & Hijs techniek of Verhuur, neem dan contact op met de regionale Service- of Verhuur Centers. Voor de centrale afdelingen Administratie, ICT, Marketing, HR, E-Commerce en Inkoop kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor. 

  

HOOFDKANTOOR

Bus Industrial Tools 

Bezoekadres:
Bohemenstraat 17
8028 SB  Zwolle
088 - 38 31 000

  

Postadres:
Postbus 1142
8001 BC Zwolle
info@bus.nl

  

  

NOORD NEDERLAND

VOOR SERVICE OF VERHUUR

VOOR VERKOOP

Service Center Noord 
Koldingweg 26
9723 HK Groningen

088 - 38 31 023
service.noord@bus.nl

Verkoop Bus Groningen
Koldingweg 26
9723 HK Groningen

088 - 38 31 013
groningen@bus.nl

Verkoop Bus Sneek
Smidsstraat 11
8601 WB Sneek

088 - 38 31 012
sneek@bus.nl

  

Verhuurservice Noord 
Stettinweg 16-18
9723 HD Groningen

088 - 38 31 023
verhuur@bus.nl

  

Verkoop Bus Emmen
Phileas Foggstraat 155
7825 AW Emmen

088 - 38 31 014
emmen@bus.nl

  

Verkoop Bus Marknesse
Ds. Bleekerstraat 4
8316 CV Marknesse

088 - 38 31 015
marknesse@bus.nl


 

MIDDEN NEDERLAND

VOOR SERVICE OF VERHUUR

VOOR VERKOOP

Service Center Midden
Lubeckstraat 10
7418 EC Deventer

088 - 38 31 065
service.midden@bus.nl

Verkoop Bus Deventer
Lubeckstraat 10
7418 EC Deventer

088 - 38 31 016
deventer@bus.nl 

Verkoop Bus Zwolle
Bohemenstraat 17
8028 SB  Zwolle

088 - 38 31 010
zwolle@bus.nl

  

Verhuurservice Midden
Lubeckstraat 10
7418 EC Deventer

088 - 38 31 065
verhuur@bus.nl

  

Verkoop Bus Veenendaal
De Smalle Zijde 36
3903 LP Veenendaal

088 - 38 31 019
veenendaal@bus.nl

  

Verkoop Bus Tiel
Stephensonstraat 6
4004 JA Tiel

088 - 38 31 020
tiel@bus.nl

 

 

WEST NEDERLAND

VOOR SERVICE OF VERHUUR

VOOR VERKOOP

Service Center West
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

088 - 38 31 022
service.west@bus.nl

Verkoop Bus Velsen-Noord
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

088 - 38 31 022
velsen-noord@bus.nl


Verhuurservice West
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

088 - 38 31 022
verhuur@bus.nl

 

 

ZUID NEDERLAND

VOOR SERVICE OF VERHUUR

VOOR VERKOOP

Service Center Zuid
Beurtschipperstraat 100
3194 DK Hoogvliet Rotterdam

088 - 38 31 021
service.zuid@bus.nl

Verkoop Bus Rotterdam
Beurtschipperstraat 100
3194 DK Hoogvliet Rotterdam

088 - 38 31 021
rotterdam@bus.nl

Verhuurservice Zuid
Beurtschipperstraat 100
3194 DK Hoogvliet Rotterdam

088 -38 31 021
verhuur@bus.nl

 

 

SPECIALISTEN

Las- en snijtechniek
Bohemenstraat 17
8028 SB  Zwolle
088 - 38 31 000
lassen@bus.nl

Henk Krale
Productmanager las- en snijtechniek
(Regio Noord/Midden)
hkrale@bus.nl

  

Edwin Dammes 
Productmanager las- en snijtechniek
(Regio Zuid/West)
edammes@bus.nl

  

  

Bolting 
Koldingweg 26
9723 HK Groningen
088 - 38 31 013
boltingservice@bus.nl

Hans van Biljouw
Sales engineer bolting(Regio Zuid)
06 - 51 10 88 97
hvbiljouw@bus.nl

  

René van den Sigtenhorst 
Sales engineer bolting (Regio Noord)
06 - 50 60 02 11
rvdsigtenhorst@bus.nl

  

   

Smart Inventory Solutions
Bohemenstraat 17
8028 SB  Zwolle

088 - 38 31 000
sis@bus.nl

Justin Wessel
Logistiek Consultant
06 - 30 94 82 47
jwessel@bus.nl

  

  

 

Onderhoud en keuring 
hef en hijs materialen
Koldingweg 26
9723 HK Groningen

088 – 38 31 024
hef-hijs@bus.nl

Gerard slor 
Coördinator Hef en Hijs
06 - 58 89 94 52
gslor@bus.nl