Direct naar de inhoud
Logo
  • Gebruik pijltje rechts om de subcategorieën te openen
    • Aandrijftechniek
    • Bevestiging en montage
    • Gereedschap
    • Heffen en hijsen
    • Lastechniek
    • PBM
    • Procestechniek
    • Verspaning
    • Werkplaats en onderhoud
  1. / ...
  • Verhuur
    • Onderhoud en keuringen
      • Onderhoud en reparaties
      • Keuren op locatie
      • NEN3140 keuring
      • Ladders en trappen keuren
      • Keuring valbeveiliging
      • Momentsleutel kalibratie
      • Keuring hijs- en hefmiddelen
      • Lasapparaat keuren
      • Steiger keuren
      • Hydraulisch- en pneumatisch gereedschap
      • Manometer kalibratie
      • Slagmoersleutel keuren
    • Digitale efficiëntie
      • Favorietenlijsten
      • Budget management systeem
      • OCI
      • Scanapp
      • EDI
      • ICC of conditiebestanden
      • Artikelbestanden
    • Duurzame logistiek
      • Ochtendlevering
      • Nachtlevering
      • Samengevoegde leverdagen
      • Wisselkratten levering
    • Veilig werken
      • Otoplastieken
      • Veiligheidsbril op sterkte
      • Voetscan voor werkschoenen
      • Werkkleding bedrukken
      • Face fittest
      • HAV-test
    • Voorraad management
      • MRO voorraad management
      • Vendor Management Inventory
      • Vending Machines
      • Two bin systeem
      • Mobiele scan-oplossing
      • Desktop scan-oplossing
    • Specifiek maatwerk
      • Product op aanvraag
      • Trading House
      • Samengestelde gereedschapsets
      • Gereedschapskar op maat
      • Artikel op maat
      • Gepersonaliseerde etikettering
      • Zaaglijn op maat
      • Ladder en steiger op maat
  • Kennisbank
  • Over BUS
  • Contact
  1. / ...

Gereedschapskoffers en -tassen

160 Producten
...

Parat gereedschapskoffer ROLL Classic 489.500.171 470x200x360mm X-ABS

Art nr. 73920005

Parat gereedschapskoffer Classic 481.000.171 460x190x310mm X-ABS

Art nr. 8180014

Parat Gereedschapsbox PROFI-LINE 5.813.000.391 585x290x280mm

Art nr. 8180006

Parat assortimentskoffer PROFI-LINE 5.854.000.391 390x290x60mm

Art nr. 74090010

Format Gereedschapstas 200x300x100mm

Art nr. 74130005

Milwaukee gereedschapskoffer met 2 lades

Art nr. 3402063

Parat Rugzak BASIC 5.990.830.991 440x170x360mm 23 litr

Art nr. 73500006

Wera Gereedschapstas 2Go 2 355x155x330mm

Art nr. 74200005

Parat Roltas BASIC 20-vaks 5.990.829.991 330x5x740mm

Art nr. 73870005

Parat Gereedschapstas TOP-LINE 30.000581 220x140x250mm

Art nr. 73780005

Stanley FatMax Dubbelzijdige Gereedschapstas FMST1-73607

Art nr. 3060495

Stanley Gereedschapkoffer Essential M 19 STST1-75521

Art nr. 3060532

Stanley Open Gereedschapszak 18" FatMax 1-93-951

Art nr. 3060406

Stanley FatMax Gereedschapsrugzak 1-95-611

Art nr. 3060419

Stanley FatMax Gereedschapstas met Wielen FMST1-80148

Art nr. 3060511

Stanley FatMax Gereedschapsrugzak op Wielen 1-79-215

Art nr. 3060499

...

Grip op
industrieel succes

Vragen?

Wij helpen je graag

info@bus.nl 088-3831000
Als eerste op de hoogte

Onze nieuwsbrief

Inschrijven
  • Over BUS
  • Over ons
  • Onze historie
  • MVO
  • Duurzaamheid
  • Certificeringen
  • Folders
  • Werken bij BUS
  • Contact
  • Klantenservice
  • Aanmelden en account
  • Bestellen en betalen
  • Verzending en bezorging
  • Onderhoud en reparatie
  • Retour en garantie
  • Klachtenprocedure
  • Services
  • Onderhoud en keuringen
  • Digitale efficiëntie
  • Duurzame logistiek
  • Veilig werken
  • Voorraad management
  • Specifiek maatwerk
  • Vestigingen
  • Zwolle (HK)
  • Deventer
  • Elsloo
  • Emmeloord
  • Emmen
  • Great Yarmouth
  • Groningen
  • Sneek
  • Veenendaal
  • Velsen-Noord
  • Zevenbergschen Hoek
WebwinkelKeurWebsite van het Jaar 2026 - Certified
WeroMastercardVisaApple Pay
Iso 9001Iso 14001Iso 27001Iso 45001
  • Algemene voorwaarden
  • Privacybeleid
  • Huurvoorwaarden
  • © 2026 BUS - Industrial Tools