
Laserpair laser lasbril LP-ADY2-33
Art nr. 881000477
Sinds 2023 is BUS de exclusieve distributeur van Laserpair in Nederland. Laserpair is gespecialiseerd in persoonlijke beschermingsmiddelen voor alle lasertoepassingen. De beschermingsmiddelen worden veelal gebruik in de laserindustrie, medische laserbehandeling en laseronderzoek. Het Laserpair assortiment van Bus bestaat uit laserveiligheidsbrillen, laser lashelmen, beschermglazen voor in de lashelm, en beschermruiten voor in een lascabine. Laserpair is een voorloper op het gebied van laserveiligheid en wil de beste bescherming voor gebruikers.
Een laser lasbril is noodzakelijk om je ogen goed te beschermen tegen laserstralen tijdens het lassen. Laserpair lasbrillen dekken het gezichtsveld volledig af en bieden bescherming tegen laserstralen met een golflengte van 900 nm tot 1100 nm. De speciale veiligheidsbrillen beschermen niet alleen tegen laserstralen, maar ook tegen lasvonken en hoge temperaturen. Laserpair lasbrillen zijn allemaal voorzien van de specifieke Europese EN-207 norm. Lasbrillen worden vaak gebruikt voor autogeen lassen met zeer hoge temperaturen.
Laserpair lashelmen zijn ontworpen om je gezicht en ogen te beschermen tijdens het (laser)lassen. Het materiaal is bestand tegen hoge- en lage temperaturen en het donkere glas beschermt tegen gevaarlijke straling. Laserpair lashelmen zijn ook corrosiebestendig, vlam-vertragend en gaan lang mee. Je hebt goed zich op het werkstuk, zowel voor- als tijdens het lassen. Laserpair lashelmen voldoen aan de benodigde veiligheidsnormen.

Art nr. 881000477

Art nr. 881000511

Art nr. 881000510

Art nr. 881000512

Art nr. 881000504

Art nr. 8812004

Art nr. 8811004

Art nr. 8811003

Art nr. 8811002

Art nr. 8811001

Art nr. 881000503

Art nr. 881000502

Art nr. 8812003

Art nr. 8812002

Art nr. 8812001