
Format IJzerzaagbeugel met draaiknop 300mm
Art nr. 67410300

Art nr. 67410300

Art nr. 67390300

Art nr. 8500175

Art nr. 3006193

Art nr. 67400300

Art nr. 67290150

Art nr. 3080041

Art nr. 3070296

Art nr. 3080066

Art nr. 3080068

Art nr. 3080094

Art nr. 3070297

Art nr. 67430300

Art nr. 3080098

Art nr. 3080055

Art nr. 67340001
voor diverse werkzaamheden
De handzagen van BUS Industrial Tools bieden de betrouwbaarheid die nodig is voor specifieke taken in diverse industrieën. Zo worden in de metaalbewerking metaalschrobzagen gebruikt voor het precies vormgeven van metalen oppervlakken, terwijl in de scheepsbouw kapzagen van pas komen voor het op maat maken van houten structuren. Voor fijne houtbewerking in de machinebouw worden precisie-handzagen ingezet, terwijl in de bouw gipsblokkenzagen onmisbaar zijn voor het nauwkeurig bewerken van gipsplaten, en in de installatietechniek professionals hun toevlucht vinden tot speciale handzagen voor het exact snijden van isolatiemateriaal. Dit waren slechts enkele voorbeelden van hoe de verschillende soorten zagen in diverse branches gebruikt worden. Welke u ook bestelt, bij BUS weet u zeker dat ze van industriële kwaliteit zijn.
Neem contact op met uw vestiging om de mogelijkheden te verkennen op het gebied van onder andere: