
Format Haakse 6-kant stiftsleutel CV-staal D911 2,5mm
Art nr. 58400025

Art nr. 58400025

Art nr. 58400100

Art nr. 57000210

Art nr. 57000280

Art nr. 58580010

Art nr. 3200002

Art nr. 57200130

Art nr. 57000060

Art nr. 58550020

Art nr. 58580100

Art nr. 57310015

Art nr. 57000150

Art nr. 57210030

Art nr. 57310030

Art nr. 57000080

Art nr. 58560025
BUS Industrial Tools heeft het assortiment sleutels zorgvuldig samengesteld om te voldoen aan de specifieke eisen van diverse vakgebieden. Met gerenommeerde merken zoals AMF, Bahco, Facom, Format, Fortis, Gedore, Hazet, Stahlwill, en Wera bent u zeker van kwaliteit en betrouwbaarheid. Een greep uit de veelvoorkomende en specialistische productgroepen:
Deze sleutels zijn essentieel in de scheepsbouw en de bouwsector, waar ze worden gebruikt om bouten en moeren op moeilijk bereikbare plaatsen vast te draaien.
Inbussleutels vinden hun toepassing in de machinebouw, metaalbewerking en vele andere industrieën, bijvoorbeeld bij het afstellen en monteren van machines en onderdelen.
Deze speciale gereedschappen worden gebruikt om bouten of moeren met een specifieke hoeveelheid kracht of "moment" aan te draaien en zijn cruciaal bij werkzaamheden waar precisie van het grootste belang is voor de veiligheid en betrouwbaarheid van installaties en constructies.
Pijpsleutels zijn onmisbaar in de energiesector, waar ze worden gebruikt voor het onderhoud en de reparatie van complexe leidingsystemen.
Deze sleutels bieden efficiëntie bij het snel los- en vastdraaien van bouten en moeren, en zijn ideaal voor bijvoorbeeld MRO-toepassingen.
Geschikt voor algemeen onderhoud en reparaties in verschillende sectoren, zijn ringsteeksleutels een veelzijdige keuze.
Bij BUS Industrial Tools kunt u terecht voor handgereedschap van de hoogste industriële kwaliteit. De sleutels in dit assortiment zijn ontworpen en vervaardigd om de zwaarste omstandigheden te weerstaan en consistent betrouwbare prestaties te leveren. De sleutels voldoen aan de strengste normen en zijn bestand tegen slijtage, corrosie en intensief gebruik. Dit garandeert niet alleen de veiligheid op de werkplek, maar ook een langdurige investering in kwaliteitsgereedschap.
Vertrouw op BUS Industrial Tools voor de beste gereedschappen en service in de branche. Wellicht kunnen we u ook helpen uw werkzaamheden te verbeteren en optimaliseren met: